Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 10 x 9,5 cm pentru 300 g
23,36 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Formă pentru brânză – inimioară – 100 g
2,97 lei
2,97 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 10 x 5,5 cm pentru 250 g
10,50 lei 9,86 lei
9,86 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg