Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg
Brewkit Coopers Mexican Cerveza
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg