Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Glucoză alimentară 1 kg
35,44 lei
35,44 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Furtun pentru decantarea vinului
9,09 RON/m
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 RON/buc.
Set de furtunuri pentru distilator cu cot
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg