Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Set de furtunuri pentru distilator cu cot
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 30 L - Perun
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Supapă cu bilă pentru decantoare - 1/2" - 1 buc.
13,88 lei
13,88 RON/buc.
Modul distilator - cap 1 decantor răcitor
609,09 lei
609,09 RON/buc.
Conector cu mufă 10 mm, tip Y - 1 buc.
15,70 lei
15,70 RON/buc.
Supapă cu bilă 1/8 inch
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL