Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – termometru pentru distilare cu Wi-Fi și afișaj
798,70 lei
798,70 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Distilator modular Convex electric 30 L - Perun
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
Distilator modular Convex 30 L - Torpeda, „Degete Reci”
1.441,56 lei
1441,56 RON/buc.
Distilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 decantoare
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Distilator clasic Convex 30 L - 1 decantor
916,88 lei
916,88 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 2 decantoare
850,65 lei
850,65 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 1 decantor
785,71 lei 680,52 lei
680,52 RON/buc.