Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
$PRY Distilator HawkStill ZimnePalce 60,3mm RegMoc
2.206,49 lei
2206,49 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 60 L 2.2 PREMIUM
2.127,27 lei
2127,27 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.
Aabratek OLM, rezervor tampon electric de 60 l, termometru WIF
1.885,71 lei
1885,71 RON/buc.
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
34,01 lei
2,83 RON/buc.
Izolație din neopren pentru vasul distilatorului hawkSTILL Convex 30 L
148,03 lei
148,03 RON/buc.
Modul distilator - vizor - fi 48,3mm lung. 100mm
210,38 lei
210,38 RON/buc.