Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – termometru pentru distilare cu Wi-Fi și afișaj
798,70 lei
798,70 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Modul distilator - vizor - fi 48,3mm lung. 100mm
210,38 lei
210,38 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 8 buc.
Coloană de filtrare din oțel inoxidabil, suspendată, cu accesorii și cărbune activ incluse
236,35 lei
236,35 RON/buc.
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg