Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Furtun pentru aparat de suc cu aburi
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Găleată alimentară cu capac 10 L - legume
28,03 lei 23,88 lei
23,88 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Pungi din folie pentru șuncar 1,5 kg - 20 buc.
18,16 lei 14,79 lei
0,74 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 0,8 kg - 20 buc.
13,62 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 30 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 18 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.