Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi20cm
17,52 lei
17,52 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac vișiniu fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Dispozitiv de respingere a jderilor și rozătoarelor pentru mașină (ultrasunete)
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Stație meteo electronică – fără fir, cu senzor, neagră
231,15 lei 150,64 lei
150,64 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Piston din silicon fi14,2 cm pentru umplutori de 5 kg
35,83 lei
35,83 RON/buc.
Piston din silicon fi12,8 cm pentru umpluturi de 4 kg
30,90 lei
30,90 RON/buc.