Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +120°C) 21,0cm
28,43 lei
28,43 RON/buc.
Termometru electronic de bucătărie încărcat manual
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.