Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.