Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml