Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri – Fructul pasiunii-Piersică, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.