Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Stație meteo retro - culoare nuc cu cadrane aurii
223,36 lei 201,29 lei
201,29 RON/buc.
Termometru pentru frigidere și congelatoare (-50°C până la +40°C) 17cm
10,63 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
Sticlă Tynktura 500 ml cu inscripția „Cytrynówka” și capac cu filet
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet și inscripție „Cytrynówka”, model 2
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Termometru de cameră din lemn (-20 la +50°C), culoare mahon, 15 cm
13,75 lei
13,75 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac înfiletabil și inscripția „Cytrynówka”, model 1
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 1
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet și imprimeu „Cytrynówka”, model 1
6,21 lei
6,21 RON/buc.