Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Folie gofrată tip mânecă – pentru aparat de vidat, 28x600cm
29,35 lei
4,89 RON/m
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.