Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Borcane TO 90ml cu capac colorat fi43 - 6 buc.
24,14 lei 20,64 lei
3,44 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Borcan TO 156 ml capac colorat fi 53/4 - 6 buc.
19,86 lei
3,31 RON/buc.
Borcan TO 235 ml cu capac colorat fi82 - 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
Borcan mic 200ml - cu capac auriu fi 82/6, 6buc.
21,02 lei 17,25 lei
2,88 RON/buc.
Borcan TO 65 ml cu capac colorat fi66 - 6 buc.
21,85 lei 15,96 lei
2,66 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.