Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Coloană de filtrare din oțel inoxidabil, suspendată, cu accesorii și cărbune activ incluse
236,35 lei
236,35 RON/buc.
Coloană de filtrare premium din oțel inoxidabil, cu accesorii și cărbune activ incluse
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Suporturi prismatice din oțel inoxidabil - 2 buc.
21,03 lei
10,52 RON/buc.
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
34,01 lei
2,83 RON/buc.
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.
Modul de distilator - conector - fi 48,3 mm lungime 500 mm
223,36 lei
223,36 RON/buc.
Modul distilator - conector - fi 48,3 mm lung. 250 mm
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Modul distilator - reflux - shotgun
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Modul distilator - vizor - fi 48,3mm lung. 100mm
210,38 lei
210,38 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.