Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dispozitiv electric de respingere a șoarecilor
32,18 lei 25,83 lei
25,83 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L - Torpeda, „Degete Reci”
1.441,56 lei
1441,56 RON/buc.
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
706,49 lei
282,60 RON/l
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei