Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Termometru-mâner pentru capac (0°C până la +120°C) Ø8,5cm
28,03 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri din nailon 4 m x 22 cm cu rezistență termică de 125°C
23,22 lei
5,80 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiunile de 22 cm x 4 m, cu rezistență termică de până la 220°C
17,24 lei 14,79 lei
3,70 RON/m
Termometru de cameră, cu cristale lichide, pentru copii Ø 11cm
7,64 lei 3,62 lei
3,62 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri neagră cu dimensiuni de 18 cm x 5 m, cu rezistență termică până la 220°C
22,45 lei 21,03 lei
4,21 RON/m
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 15 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 15 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
16,36 lei 13,10 lei
2,62 RON/m