Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Umplutoare verticală premium, 7 L
981,80 lei 838,96 lei
838,96 RON/buc.
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Brewkit Coopers Draught
98,69 lei
58,05 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.