Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Dop aglomerat, cilindric d.24x38 mm (100 buc.)
74,01 lei
0,74 RON/buc.
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Dop nat. conic fi16/21mm - aglomerat - 100buc.
102,58 lei 97,39 lei
0,97 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 100 buc
105,19 lei 97,39 lei
Dop natural cilindric d.22x38 -100 buc. aglomerat
71,42 lei
0,71 RON/buc.
dop natural, cilindric d.22x38 50 buc.-aglomerat
37,78 lei
0,76 RON/buc.
Dop natural, cilindric 24 x 38 mm - 20 buc.
18,56 lei
0,93 RON/buc.
Dop aglomerat, cilindric d.24x38 mm. - 20 buc.
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg