Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Dop aglomerat, cilindric d.24x38 mm (100 buc.)
74,01 lei
0,74 RON/buc.
Pâlnie din plastic Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Dop de plută 25/22 mm 20 buc.
27,91 lei
1,40 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac, robinet și tub UA
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.