Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Suport/cârlig pentru capacul oalei sau cazanului din fontă
33,62 lei 26,87 lei
26,87 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg