Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Carafă Stele 750ml
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Borcan 15 L cu capac din plastic
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan 8 L cu capac din plastic
52,84 lei 39,47 lei
39,47 RON/buc.
Borcan 3 L cu capac de plastic
27,64 lei 22,71 lei
22,71 RON/buc.
Borcan TO 4 L și capac fi 100 cu mâner
20,77 lei
20,77 RON/buc.
Borcan Comfort 750 ml pătrat. închis ermetic
19,73 lei
19,73 RON/buc.
Borcan TO 3 L și capac fi 100 cu mâner
16,36 lei
16,36 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg