Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 8L
42,18 lei 37,78 lei
37,78 RON/buc.
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 3L
36,74 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 5L
38,15 lei 32,71 lei
32,71 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.