Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 500 ml cu capac auriu fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,04 lei
3,01 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Borcane twist off 500 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,56 lei
3,09 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amfora Răsturnată" cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac vișiniu fi 82/6, 6 buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Borcan 15 L cu capac din plastic
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan 3L - pachet fi100 - 6 buc.
79,22 lei 57,52 lei
9,59 RON/buc.