Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 20 L
96,07 lei 93,49 lei
93,49 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Afumătoare de balcon cu termometru
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Damigeană 3 L, cu capac metalic fi 43 mm și mâner
31,03 lei
31,03 RON/buc.
Dop / capac pentru baloane cu gât îngust fi57mm
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Dop de plută 45/37 mm
5,70 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Dop de plută 45/37mm 5buc.
26,74 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.