Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
VSYPTO cu aromă de cola - praf aromat pentru apă, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de cola – pudră aromată pentru apă, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l