Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg