Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Balon 10 L cu mâner și robinet
88,30 lei
88,30 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Borcan universal 10 L
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Butoi pentru murături 10 L – alb, cu mânere
35,05 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Găleată alimentară cu capac 10 L - legume
28,03 lei 23,88 lei
23,88 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Distilator Hawkstill Aabratek 1.0 Electric, 30 L
1.946,75 lei 1.729,87 lei
1729,87 RON/buc.
Distilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 decantoare
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.