Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Termometru pentru conserve (0°C până la +100°C) 22cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Distilator Hawkstill Aabratek 1.0 Electric, 30 L
1.946,75 lei 1.729,87 lei
1729,87 RON/buc.
Distilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 decantoare
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Șuncar - Micul răsfăț 0,8 kg
89,59 lei 83,09 lei
83,09 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Ceramică - oală 0,5 L pentru untură fără capac
45,05 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +250°C) 17,5cm
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +120°C) 20,5cm