Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Glucoză alimentară 1 kg
35,44 lei
35,44 RON/kg
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Tub de fermentare cu 6 camere v2
5,32 lei
5,32 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MAXI-v2
4,79 lei
4,79 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MINI-v2
3,62 lei
3,62 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.