Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Foarfecă de altoire cu bandă
27,90 lei 25,05 lei
25,05 RON/buc.
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Coloană de filtrare din oțel inoxidabil, suspendată, cu accesorii și cărbune activ incluse
236,35 lei
236,35 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 60 L 2.2 PREMIUM
2.127,27 lei
2127,27 RON/buc.
Aabratek OLM, rezervor tampon electric de 60 l, termometru WIF
1.885,71 lei
1885,71 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – termometru pentru distilare cu Wi-Fi și afișaj
798,70 lei
798,70 RON/buc.
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.