Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Robinet pentru recipient de fermentare - rotativ 2.0
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Robinet pentru recipientul de fermentare.
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Capsator de masă "2000" cu sistem de blocare
261,03 lei
261,03 RON/buc.
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 25 L
101,29 lei
101,29 RON/buc.