Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac, robinet și tub UA
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu imprimeu, robinet și 2 tuburi - j.EN
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, robinet și 3 tuburi
64,13 lei
64,13 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu imprimare și 3 tuburi
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg