Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
VSYPTO cu aromă de Pară și Merișoare, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
Vsypto Măr și Mentă - set 15x9g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Măr Piersică - set 15x9g
VSYPTO cu aromă Ice Tea Piersică, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
VSYPTO cu aromă de Ice Tea Piersică, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de pară, 3 g
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg