Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Dop / capac pentru baloane cu gât îngust fi57mm
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Pâlnie pentru borcane/baloane 160/40mm
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 10 L
83,09 lei
83,09 RON/buc.
Capac-dop pentru balon cu deschidere largă
16,74 lei
16,74 RON/buc.
Capac pentru damigeană Dama PET 5 L - 3 buc.
5,18 lei
1,73 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 30cm
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Dop de fermentare cu capac - universal 1 buc.
4,01 lei
4,01 RON/buc.
Dop de plută 45/37mm 5buc.
26,74 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Capac din plastic fi 100 twist-off cu orificiu și dop
10,77 lei
10,77 RON/buc.