Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime