Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Borcan TO 5 L și capac din plastic fi 100, cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Borcan 1,5 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile
11,68 lei
137,41 RON/kg
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei