Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 500g
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 50 g
9,35 lei
187,00 RON/kg
Fulgi de stejar americani, puternic prăjiți, din butoaie de bourbon, 50 g
21,03 lei
420,60 RON/kg
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Esență cu aromă de Highcastle Whisky pentru 2 L - 40 ml
18,17 lei
454,25 RON/l
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Esență cu gust de Whisky 40ml
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l