Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Garnitură pentru umplutor vertical de 5 kg
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru umplutor vertical Browin de 5 kg, 6 buc.
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Umplutoare verticală premium, 7 L
981,80 lei 838,96 lei
838,96 RON/buc.
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Pâlnii pentru umplutoare verticale
Garnitură pentru umplutor vertical 4 kg
22,18 lei
22,18 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 3 kg
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 2,5 kg
19,19 lei
19,19 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Umplutor vertical premium 3 L
850,64 lei 645,47 lei
645,47 RON/buc.