Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan TO 580ml gros -6buc
12,84 lei
2,14 RON/buc.
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Afumătoare de balcon – FAMILIALĂ
414,29 lei
414,29 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +60°C) 28cm mix
22,33 lei 18,95 lei
18,95 RON/buc.
Afumătoare automată, electrică cu termostat
1.100,00 lei 990,92 lei
990,92 RON/buc.
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +250°C) 17,5cm
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +120°C) 21,0cm
28,43 lei
28,43 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 22cm, mix
19,59 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.