Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Suport pentru plante – grilaj de grădină 150 x 60cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină 150 x 45cm
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Protecții de grădinărit pentru genunchi - din spumă
30,89 lei 28,04 lei
14,02 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Bandă de grădină cu arici, verde, 15 mm x 5 m
21,02 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Vatră de grădină cu grătar, Ø55 cm, rotundă, tip bol
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Vatră de grădină Ø58 cm, rotundă, tip bol
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l