Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
0,01 RON/buc.
Sticlă ploscuță 200 ml cu capac, imprimeu „Maimuțică”, 1 buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat, imprimare „Globuri”, 1 buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimeu „Brad de Crăciun”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Esență Apeorello Dolce pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml