Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Sticlă Olimp 200 ml cu capac cu filet, 1 bucată
4,66 lei
4,66 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță 100 ml + capac 8 buc.
20,63 lei 18,95 lei
2,37 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.