Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, albe semitransparente cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Bile de irigare pentru plante, negre mate, cu dop, 400ml, 4 buc.
Bilă de irigare pentru plante, negru mat cu picior ceramic (în ambalaj) 400 ml
23,75 lei 21,42 lei
21,42 RON/buc.
Bilă de udare pentru plante, alb mat cu picior ceramic, 400ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Bilă de irigare pentru plante, neagră mată cu picior ceramic, 400ml
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.