Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac, imprimeu „Paște”, 1 bucată
8,69 lei
0,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
5,44 lei
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Borcan 1,5 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Borcan TO 2 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
21,15 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Borcan Dulceață 230ml cu capac negru fi63/4 - 6buc
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l