Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Oală multifuncțională cu coș
125,96 lei 114,27 lei
114,27 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 60 L 2.2 PREMIUM
2.127,27 lei
2127,27 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Sticlă Mănăstirească 500 ml, cu capac, albă - 6 buc.
37,78 lei
6,30 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă Ploscă 500 ml cu capac, 6 buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă Galon 40ml cu capac - 10 buc.
35,17 lei
3,52 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.