Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Wyborny Trunek”, 1 bucată.
9,60 lei
9,60 RON/buc.
Sticlă Marina 500 ml cu dop, 1 buc.
8,95 lei
8,95 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Sticlă Mănăstirească 500 ml, cu capac, albă - 6 buc.
37,78 lei
6,30 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă Ploscă 500 ml cu capac, 6 buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă Galon 40ml cu capac - 10 buc.
35,17 lei
3,52 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.