Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, pentru murături + clești, 5L
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Borcan TO 580ml gros -6buc
12,84 lei
2,14 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Vsypto Mojito Grapefruit - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Pepene verde & Agriș - set 15x9g
Vsypto Căpșună Matcha - set 15x9 g